تصویر پرسنل افراملک

سخن برخی از مشتریان

ما نظرات را از مشتریانمان جمع آوری می کنیم، تا خود را بهتر کنیم!
من یه معلم هستم که تازه بازنشسته شدم . با توجه به مبلغی که بعد از پایان دوره خدمتم دریافت کردم دوست داشتم تو شمال یه ویلا بخرم که هم بشه شرایطی ویلا رو خرید و هم همه چیزش عالی باشه از اونجایی که سرمایم ثمره 30 سال خدمتم بود خیلی استرس داشتم که مبادا با خرید نامطمئن اونو به باد بدم.تا اینکه با افراملک آشنا شدم.انصافا برای من خیلی این مجموعه زحمت کشید و تونستم یه ویلای وام دار با مبلغ ناچیزی تو شمال که رویای همیشگیم بود رو بخرم.افراملک اطلاعات صادقانه ای و درستی در رابطه با خرید ویلا در شمال در اختیار من گذاشت و این چیزی بود که تا حالا ندیده بودم.
تصویر آقای مسلمی خریدار ویلا در شمال

آقای مسلمی خریدار ویلا درشمال

من برای خرید ویلا به صورت حضوری چندین ماه درگیر بودم و ده ها بار به شمال رفتم و به خیلی از مشاوران املاک های شمال سر زدم و خیلی از ویلا ها رو دیدم که واقعا هم خسته کننده بود و هم خیلی هزینه بر.تا اینکه به پیشنهاد یکی از نزدیکانم وارد وب سایت افراملک شدم . در این وب سایت همه چیز به صورت کامل شرح داده شدست. با یک تلفن برامون جا رزرو کردن و مارو با سرویس تور رایگان و اقامت رایگانشون واقعا غافلگیر کردند.افراملک حتی به تغذیه ما هم اهمیت داد و بدون هیچ گونه خستگی ما تو شمال یه ویلای عالی خریدیم.این پیام رو هم الان دارم از تراس ویلای خودم میفرستم.
تصویر آقای مسلمی خریدار ویلا در شمال

آقای محمدی خریدار ویلا درشمال

من فکر میکنم پیدا کردن یه مشاور املاک خوب خیلی سخت تر از پیدا کردن یه ویلای خوب تو شمال باشه . افرا ملک با سرویس های که به ما داد از کارشناسان ملکی شون گرفته که خیلی صبورانه و دقیق والبته با صداقت تمام و کمال از پشت تلفن مارو راهنمایی میکردند و همینطور تیم پشتیبانیشون که بعد از ورود ما به شمال زحمات اقامت ، تور و مواد غذایی رو کشیدن تا افرادی که به عنوان کارشناس مارو به صورت حضوری همراهی میکردند.واقعا فکر نمیکردم تو ایران همچین مجموعه ای فعالیت داشته باشه چون انقدر همه چیز در این مجموعه عالی و منظم هستش و شما واقعا تفاوت رو احساس می کنید.
تصویر خانم عزیزی خریدار ویلا در شمال

خانم عزیزی خریدار ویلا درشمال

821

عدد ویلا برای فروش

1853

عدد ویلای فروخته شده

3871

مشتری افراملک

148

پرسنل افراملک

ما به مردم و ویلاها کمک می کنیم همدیگر را پیدا کنند

صاحب ویلا شوید